Ücretsiz Evcil Hayvan Sahiplenmek İçin Üye Kaydı Oluştur

Kayıt Formu

Kayıt Formu


Lütfen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurunuz.


Üye Olarak Bir Çok Özelliği Kullanabilirsiniz.

Hayvanseverler klübüne siz de katılın, sahiplendirmek istediğiniz evcil hayvan ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayın.

Web sitemize Bireysel üye olarak ilan yayınlayabilir, firmalara yorum yapabilir, soru - cevap alanını kullanarak merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap bulabilir ve diğer hayvanseverler ile iletişime geçebilir bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Web sitemize Kurumsal üye olarak firmanızın tanıtımını yapabilir, ürünlerinizi sitemize ekleyerek satış yapabilir, üyelerimizin merak ettiği sorulayı yanıtlayabilir, firmanıza yapılan yorumlara cevap yazabilir ve bunlar gibi bir çok özelliği kullanarak üyelerimize etkin biçimde ulaşabilirsiniz.

Doğrulama için e-posta adresinize gönderilecek olan bağlantıyı kullanarak üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz, doğrulama e-postası bazı durumlarda spam klasörüne düşebilir, lütfen üyelik sonrasında gelen kutusu ve spam klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayınız.

Web sitemize daha önce üye olduysanız lütfen aşağıda bulunan giriş yap butonuna tıklayarak giriş yapın, şifrenizi unutmanız durumunda bizimle iletişime geçerek ya da üye giriş sayfasında bulunan şifremi unuttum bağlantısı üzerinden bilgilerini yenileyebilirsiniz.

Hemen Giriş Yap